O firmě

Vážení klienti, vážení přátelé ,

dovolte mi, abych Vám představila sebe i svoji firmu. Celým jménem se jmenuji Ivana Bondareva Dubnová, jsem rodilá Pražanda a firmu Paní k ruce jsem založila v roce 2010. Původním povoláním jsem novinářka. Vystudovala jsem žurnalistiku a pracovala jsem jako reportérka zpravodajství a publicistiky v České televizi, poté v Mladé Frontě DNES i v časopisu Instinkt. Časově i psychicky náročná práce mi však brala všechen čas pro rodinu, a tak jsem na deset let zakotvila v oddělení pro vnější a vnitřní vztahy společnosti Tesco, kde jsem mimo jiné také založila a vedla Nadační fond Tesco.

S příchodem třetího syna jsem cítila, jak velmi silný mám vztah k domovu a k rodině a že bych ráda pomohla jiným rodinám alespoń s tím nejpotřebnějším - ušetřit jejich čas pro své blízké. Doba je velice náročná a vyžaduje maximální nasazení v práci. S tím se ještě často pojí například zvyšování kvalifikace, jazykové kurzy, doprovod dětí na kroužky... kdo má mít v takovém kolotoči ještě čas a chuť na smýčení domácnosti? Proto jsem založila Paní k ruce a poskytuji opět všechny své síly, tentokrát k zajištění šikovných paní, které se chopí úklidu u Vás doma. Mým cílem je služba ostatním lidem, tedy služba taková, která skutečně přináší konkrétní výsledek a užitek. Mým úkolem je na jedné straně navázat vztah se svými klienty, aby cítili, že se o ně skutečně stará někdo, na koho se mohou plně spolehnout, a na druhé straně vyhledat a zajistit schopné a příjemné paní, které o danou domácnost budou pečovat. Jsem skrznaskrz domácká ženská, která má ráda doma útulno, ráda se učím od hospodyň, které se projeví jako velmi zkušené a zároveň předávám své zkušenosti novým paním, které mají o práci hospodyně zájem.

Mám skvělého manžela Alexeje, který je profesionální hudebník, a tři syny (z nichž nejstarší už má svého vlastního synka a dvě dcerušky, dvojčátka) a ten nejmladší teprve nedávno začal chodit do školy.  Když se u nás doma všichni sejdou, je to úctyhodný mumraj, ve kterém se ještě motají naše tři kočky a po zahradě pobíhají tři slepice, Jasmína, Slávka a Vendelína. Jistě chápete, že taky nemám čas na úklid a bez naší laskavé paní Soni bychom se doma neobešli. Stejná úcta patří i Věrce Baxové, která mi neskutečně pomáhá s organizací našich hospodyněk a ve které sem našla skvělou kolegyni a parťačku. Moc si přeji, aby Vám naše služby opravdu ulehčily život a bylo Vám s námi fajn.

Vaše Ivana

Paní k ruce s.r.o.

Služby pro domácnost a rodinu

Dvoudílná 112/26

Praha 9 - Střížkov

PROVOZNÍ DOBA   

PO - PÁ  8:00 - 18:00

Mgr. Ivana Dubnová

majitelka, tel. 608 769 627

e-mail: agentura@panikruce.cz

Věra Baxová

nábor hospodyň, klientský servis

tel. 607 609 246

e-mail: vera@panikruce.cz